اسنپ آن اسمایل: اصلاح فوری لبخند

بدون هیچ تراش، تزریق، یا تغییری در ساختار دندان

اسنپ آن اسمایل یک ابزار انقلابی دندانپزشکی زیبایی اسن که هیچ نیازی به تراش بافت دندان و هیچ تزریقی ندارد. راهی ساده و بدون درد برای دستیابی به لبخندی زیبا است.آنها نازک، محکم، و مانند دندان های طبیعی هستند. به سادگی متحرک است، کاملاً برگشت پذیر است، و نیز ابزار دندانی موقتی است که لبخند بیمار را بهبود می دهد. آنها بدون هیچ خطری و به راحتی روی روی دندان های شما قرار می گیرند و لبخند فوق العاده ای برای شما خلق می کنند. در اسنپ آن اسمایل ها از مواد رزین کمی انعطاف پذیر استفاده می شود که روی دندان های شما می لغزد و در حین غذا خوردن، لبخند زدن و حرف زدن در جای خود باقی می ماند.

شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد:  درمان لب شکری یا شکاف کام و لب

اسنپ آن اسمایل در طیف رنگ ها، شکل ها، و اندازه های مختلفی موجود است. دندانپزشک شما با مشورت شما بهترین تناسب را برای شما مشخص خواهد کرد تا طبیعی به نظر برسد و احساس راحتی ایجاد کند. از آنجا که اسنپ آن اسمایل کاملاً تحت حمایت دندان ها است، هیچ برخوردی با لثه ها نخواهد داشت و روی پلیت (سقف دهان یا کام) شما را نیز نخواهد پوشاند.

اسنپ آن اسمایل

اسنپ آن اسمایل

آنچه باید در مورد اسنپ آن اسمایل بدانید

اسنپ آن اسمایل یک راهکار زیبایی نازک (اما محکم) موقتی یا دائمی است که از رزین دندانی با فناوری بالا ساخته شده است، که روی دندان های شما می لغزد.

اسنپ آن اسمایل می تواند درمانی عالی برای شما باشد، اگر یک لبخند هالیوودی با کمترین هزینه بخواهید! اسنپ آن اسمایل انتخابی فوق العاده و یک درمان زیبایی عالی برای دندان های کج، فاصله دار، لکه دار، دندان های از دست رفته و نیز افرادی است که:

  • گزینه های مناسبی برای بریج ها یا ایمپلنت های دندانی نیستند.
  • به طور کلی می خواهند زیبایی کلی دندان های خود را بهبود دهند.
  • می خواهند لبخندی هالیوودی داشته باشند بدون تقبل هزینه و تحمل ناراحتی های فرایند های پیچیده و تهاجمی دندانپزشکی.
  • افرادی که پروتزهای پارسیل قدیمی دارند و می خواهند جایگزینی زیبا و راحت تر برای آنها پیدا کنند.
  • اسنپ آن اسمایل راهکاری قابل استطاعت است که می تواند زندگی افراد را در تمام سنین متحول کند. دریافت اسنپ آن اسمایل تنها نیاز به دو مرتبه مراجعه به دندانپزشک دارد، و بدون درد، بدون هیچ تراش، هیچ تزریق، و هیچ تغییری در ساختار دندان خواهد بود.

چقدر سریع می توان اسنپ آن اسمایل ها را دریافت کرد؟

اسنپ آن اسمایل ها می توانند به سرعت آماده شوند و در عرض یک ماه لبخندی زیبا و بی نظیر را به شما هدیه دهند.

شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد:  نحوه استفاده و مراقبت از پلاک متحرک

آیا فرایند دریافت اسنپ آن اسمایل ها درد دارد؟

این فرایند کاملاً بدون درد است. لازم است دندانپزشک از دندان های شما قالب بگیرد. این کار به هیچ تزریق، تراش، و برداشتن از ساختار دندان های طبیعی شما نیاز ندارد.

آیا اسنپ آن اسمایل روی لبخند من تأثیر می گذارد؟

تنها یک دوره کوتاه نیاز است تا به داشتن یک چیز جدید داخل دهان خود عادت کنید. این بسیار شایع است و اکثر افراد گزارش داده اند که ظرف مدت دو ماه حرف زدن آنها به حالت عادی برگشته است. استفاده از اسنپ آن اسمایل ها در تمام طول روز به شما اجازه خواهد داد خیلی سریع تر به گفتار عادی خود بازگردید.

آیا استفاده از اسنپ آن اسمایل ها به دندان های طبیعی شما آسیب خواهد زد؟

خیر. اسنپ آن اسمایل ها با دقت کامل طراحی شده اند تا زیبایی کلی لبخند شما را بهبود دهند، بدون آنکه دندان های طبیعی شما را به خطر بیندازند.

آیا اسنپ آن اسمایل برای دندان های حساس نیز مناسب است؟

آری.

اسنپ آن اسمایل

اسنپ آن اسمایل

آیا برای داشتن اسنپ آن اسمایل ها شرایط خاصی نیاز است؟

افراد در تمام سنین می توانند از اسنپ آن اسمایل ها استفاده کنند. اگر نگران شرایط سنی آنها هستید، در مورد آن با دندانپزشک خود گفتگو کنید.

آیا اسنپ آن اسمایل ها تنها دندان های جلوی دهان را پوشش می دهند؟

خیر. اسنپ آن اسمایل ها به گونه ای طراحی شده اند که هر دو قوس دندانی شما را به طور کامل پوشش دهند. برای نهایی کردن بهترین ترمیم لبخند خود می توانید نظر بدهید و با دندانپزشک همفکری کنید.

آیا استفاده از اسنپ آن اسمایل ها مانند استفاده از پروتزهای مصنوعی است؟

اسنپ آن اسمایل متحرک است و به راحتی روی  دندان ها می لغزد. آنها با دندان های طبیعی خود شما در جای خود باقی می مانند و نیاز به هیچ نوع چسبی ندارند.

شاید این مطلب نیز برای شما مفید باشد:  جراحی فرنوم لب و زبان (فرنکتومی)

آیا اسنپ آن اسمایل ها هم لک می شوند؟

اسنپ آن اسمایل به راحتی لک نمی شود، اما درست مانند دندان های طبیعی شما، برخی محصولات خاص مانند قهوه، شراب، یا نوشابه می توانند باعث لک شدن آنها شوند. اسنپ آن اسمایل شما با کیت پاکسازی آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در حفظ ظاهر فوق العاده آن به شما کمک کند.

آیا نیاز است از پاک کننده یا خمیر دندان خاصی استفاده کنیم؟

محلول خاصی برای تمیز کردن اسنپ آن اسمایل ها وجود دارد که اولین مرتبه که آنها را دریافت می کنید در اختیار شما قرار داده می شود.

آیا با اسنپ آن اسمایل ها می توان آدامس جوید؟

توصیه نمی شود که با اسنپ آن اسمایل ها آدامس یا هیچ غذای چسبناک دیگری بجوید، با این حال، می توانید مثل همیشه اکثر غذاها و نوشیدنی ها را بخورید.

اسنپ آن اسمایل ها چقدر دوام دارند؟

اسنپ آن اسمایل ها با ضمانت نامه محدود ۱۲ ماهه برای نقص های تولید به شما ارائه می شوند. اسنپ آن اسمایل ها می توانند به عنوان راهکارهای موقت طولانی یا دراز مدت استفاده شوند، اما در نهایت بر اساس پروتکل درمانی شما است که توسط دندانپزشک توصیه شده است. وی به شما نشان می دهد که چگونه به درستی از لبخند جدید خود مراقبت کنید و لذت ببرید.

آیا اسنپ آن اسمایل ها نیاز به تعویض دارند؟

انتظار می رود با مراقبت های صحیح اسنپ آن اسمایل ها چندین سال دوام داشته باشند. این همان طول عمری است که از دیگر ابزارهای متحرک مانند پروتزهای پارسیل، محافظ دندان های براکسیسم، و محافظ دندان های شبانه انتظار می رود.

۱/۵ (۱ نظر)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code